Εγκατάστασεις της SIGMA
Εγκατάστασεις της SIGMA
Η SIGMA Strategy Consultants εδρεύει σε νέες εγκαταστάσεις στο 3ο χιλ. της Εθν. οδού Ιωαννίνων - Αθηνών (περιοχή Γιαννιώτικο Σαλόνι).
Οι συνολικές εγκαταστάσεις της εταιρείας ανέρχονται σε 500 τ.μ. σε ένα αυτόνομο δυόροφο κτίριο.
Η διαρρύθμιση των χώρων αντικατοπτρίζει τη γενικότερη φιλοσοφία της εταιρείας. Τα χρώματα γήινα και απαλά, ταυτόχρονα όμως με ύφος και κύρος προερχόμενα από τον επαγγελματισμό και την τεχνογνωσία των ανθρώπων της.
![Εξωτερική άποψη εγκαταστάσεων](/img/layout/facilities/sigma_facilities.jpg)
Στο ισόγειου του κτιρίου υπάρχουν δύο ειδικά διαμορφωμένες αίθουσες για τη διοργάνωση εξειδικευμένων σεμιναρίων διοίκησης επιχειρήσεων και επαγγελματικών συναντήσεων.